Atlas Pnomatik

Mail: atlas@atlaspnomatik.com.tr

Tel: +90 312 395 39 90

AIRnet, Hava Tesisatı

Atlas Copco tarafından geliştirilen AIRnet basınçlı hava boru sistemi, işletmelerin tam ihtiyaç duydukları noktada kaliteli hava gereksinimlerini karşılamasına olanak tanır. AIRnet; basınçlı hava, vakum, nitrojen ve diğer asal gaz uygulamaları için mükemmel çalışmayı garanti eden bir tesisat sistemidir. Alüminyum alaşım ve paslanmaz çelik tipleri bulunmaktadır. Her boru tipi için özel tasarlanmış bağlantı elemanları ve son kullanım noktaları için seçebileceğiniz farklı seçenekler sunar.

AIRnet Aluminium hava veya gaz tesisatınız için en etkili çözümdür. Hızlı ve kolay kurulumu sayesinde çalışmaya çok kısa sürede başlayabilirsiniz. AIRnet, tek bir teknisyen tarafından geleneksel boru sistemine göre %85'e kadar daha hızlı kurulabilir. Kurulum basit araçlarla yapılır. Kaynak, yapıştırma veya kıvırma gerekmez.
Hızlı ve Basit
AIRnet kaçak yapmaz ve korozyona uğramaz. Boru ve bağlantı elemanlarının 10 yıl garantisi vardır. AIRnet boruları ve dikişsiz bağlantılar, sızıntıları önlemek ve sürtünmeyi minimuma indirmek için üstün sızdırmazlığa sahiptir. Bu, basınç düşüşlerini önler, enerji tasarrufu sağlar ve üretiminizin sürdürülebilirliğine katkıda bulunur.Verimli ve Güvenilir
Basınçlı havanın saflığı, son ürünün kalitesini belirlemede çok önemli bir yere sahiptir. AIRnet Aluminium ISO 8573-1 sertifikalıdır. AIRnet Paslanmaz Çelik boru sistemi, üretim kaynağından kullanım noktasına %100 yağsız serbest hava dağıtımı sağlar ve bunu en yüksek kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirir.

Sağlam ve Temiz