Atlas Pnomatik

Mail: atlas@atlaspnomatik.com.tr

Tel: +90 312 395 39 90

Hafif İnşaat ve Yıkım Ekipmanları

Pnömatik Kırıcılar- Deliciler

TEX Serisi Pnömatik Kırıcılar

TEX modelleri hafif, orta, ağır iş, servis, genel yıkım kırıcılarıdır ve orta ve yüksek sertlikte malzemelerin bulunduğu çok sayıda uygulamada kullanılırlar. Düşük hava tüketimine ihtiyaç duyduğunuz yerler için ideal seçimdir.

RTEX

Benzer bir TEX saniyede 34 litre hava tüketir. Bir TEX 220 ise 29 litre hava tüketir. RTEX saniyede sadece 18 litre hava tüketir! Bu sayede, daha küçük bir kompresör kullanarak veya mevcut ekipmanda birkaç kırıcı çalıştırarak yakıttan tasarruf edebilirsiniz.

SRD yer üstü kaya delici

İster inşaatta ister taş ocağında çalışıyor olun; üretken, rahat ve güvenli bir kaya deliciye ihtiyaç duyarsınız. Yeni nesil yerüstü kaya delicilerinden oluşan SRD serisiyle tanışın. 20 ve 25 kg ağırlıklarda mevcuttur.

Yeni yerüstü kaya delicilerimizin 4 ana özelliği:
1. Yekpare gövde tasarımı

Bu sağlam muhafaza sızıntıları ortadan kaldırır ve silindirin kullanım ömrünü uzatır. SRD’yi kolaylıkla söküp takabilirsiniz. Bu sayede servis işlemleri kolay hale gelir.

2. Yardımlı Su Basma Teknolojisi

SRD’nin Yardımlı Su Basma Teknolojisini etkinleştirmek için tahliye valfini açın. Bunu yaptığınızda silindirdeki bir yolun içinden ekstra basınçlı hava akışı sağlanır ve sondaj deliği, çalışma kesintiye uğramadan tahliye edilir.

 

3. Ergonomik kollar

Titreşimin daha düşük olması, daha fazla rahatlık ve delicinizle daha uzun süre çalışabilmenizi sağlar. SRD 25, önceki nesle ait benzer bir RH kaya deliciden %50 daha düşük titreşim seviyesine sahiptir.

4. İyileştirilmiş susturucu

2 dB değerinde gürültü azaltma yüksek bir değer gibi görünmese de çok fazla fark yaratır, özellikle de aynı anda birden fazla delici çalıştırıyorsanız.

Hidrolik Ekipmanlar

LH Serisi Hidrolik Kırıcılar

İşiniz emin ellerde.. Hidrolik ekipmanlar az vakitte daha çok iş yapabilmenizi sağlar. Daha az ses ve titreşimle, ekipmanınızın daha sert delmesine yardımcı olur.

 Kolay taşınması, istiflenebilmesi ve hafif olması gibi özellikleriyle kolayca istediğiniz yere taşınabilir ve yatay/dikey yıkım işlemlerinde kullanılabilir.

Hidrolik Üniteler

Sağlam çerçevesi ve güçlü panelleriyle sistemindeki parçaların güvenliğini sağlayan hidrolik güç üniteleri, tüm servis alanlarında kolaylıkla çalışabilir. Elektrik hattı olmayan lokasyonlarda petrol bazlı yakıt olanaklarını, elektrik hattınızın bulunduğu alanlarda ise egzoz dumanından ve emisyondan kurtulmak isterseniz elektrik opsiyonunu tercih edebilirsiniz.

Benzinli Kırıcılar-Deliciler

Cobra benzinli kırıcı

Cobra kolayca yanınıza alıp taşıyabileceğiniz bir üründür. Benzin motorlu olduğundan, kompresör, hortum ya da kabloya gereksinim duymazsınız. Yeni Cobra PROi, elektronik yakıt sistemli ilk benzinli kırıcımızdır.%30’a kadar daha az yakıt sarfiyatı %10’a kadar daha yüksek güç(tüm çalışma hızlarında) Bakım periyodu daha uzun Kolay Calıstırma- iklim veya yükseklik farketmeksizin.

Cobra Combi benzinli kırıcı+delici

Cobra™ Combi sadece bir kırıcı değil aynı zamanda güçlü bir delicidir. Bu çok amaçlı makine, masif granitte dakikada 30 cm’ye ve delik temizleme sistemi sayesinde iki metreye varan derinliklere kadar delebilmektedir. Cobra™ Combi, hafif servis işleri ve uzak yerlerdeki çalışmalar için idealdir. Bir arabanın bagajına kolayca sığacak kendi taşıma sandığıyla gelmektedir.

– Bentonit ve sondaj işlemlerinden çıkan çamurun resirkülasyonu

– Çamurun temizlenmesi

– Atık suların veya lifli malzemeler içeren diğer sıvıların pompalanması

– Taş endüstrilerinde kesme veya bileme işlemlerinden çıkan suyun pompalanması

– Rögarların temizlenmesi

 

KATALOGLAR