Atlas Pnomatik

Mail: atlas@atlaspnomatik.com.tr

Tel: +90 312 395 39 90

Işık Kuleleri

İhtiyaç duyduğunuz sağlamlık ve güvenilirlik

Led Hilight Serisi

Ağır hizmet galvanize çelik kaputu, güçlü motoru ve özel alternatörü ile rakiplerine göre daha güçlüdür. Polyester toz boya kaplama, tuz püskürtme testlerinde 720 saat direnç sağlayan modelleri ile önplana çıkmaktadır. Servis kapakları alternatör, hidrolik sistemi, motor ve elektrikli bileşenler dahil olmak üzere her iki taraftaki bileşenlere hızlı erişim sağlar. Su ve yağ tahliyelerine de kolayca ulaşılabilir. Harici doldurma noktası yakıtın daha hızlı doldurulmasına olanak sağlar.

Aydınlatma kulelerimizle sadece açıp kapatmaktan fazlasını yapabilirsiniz. Aydınlatmanızı yönetebilirsiniz. Kolay kullanımlı kontrolör, çoklu aydınlatma etkinliği programlayabileceğiniz haftalık bir zamanlayıcıya sahiptir. Önemli özellikler arasında alternatörün fazla yüklenmesini önleyen çalıştırma işlemleri, parametre ekranı (AMP’ler, voltaj, frekans, yakıt seviyeleri, vb.), etkinlik günlüğü, acil durdurma ve isteğe bağlı uzaktan çalıştırma olanağı gösterilebilir.

Kontrolör, alternatör çalıştırma sisteminin arızalanması riskini azaltmak için lambaları tek tek çalıştırmanızı sağlar. Darbeli ve Duraklatmalı teknolojisi (Pulse & Pause Ballast), filamentin zarar görmesini önler ve lambanın kullanım ömrünü uzatır.