Atlas Pnomatik

Mail: atlas@atlaspnomatik.com.tr

Tel: +90 312 395 39 90

Servis ve Yedek Parça

Orijinal parça garantisi ile hava kompresörleri, kurutucu, filtre ve kompresör parçaları

Atlas Pnömatik; sahip olduğu deneyim ve uzman servis ekibiyle, müşteri memnuniyeti odaklı, zamanında ve kaliteli hizmet vererek 7/24 saat aralıksız destek hizmetiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermeyi ilke edinmiştir. Orijinal yedek parçalar kullanılarak zamanında yapılan servis ve bakım ile ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatın, daha az arıza ile zamandan tasarruf edin.

Ayrıca enerji maliyetlerini düşürebilmek için eş yaşlandırma ve haberleşme modülleri olan ES, Gateway ve Smartlink uzaktan erişim kutusu ile istediğiniz yerden rahatça ve basit kullanımla kompresörünüzü takip etme ayrıcalığına erişebilir, arıza riskini minimum düzeye indirebilir ve bakım zamanını önceden planlayarak hava kompresörünün arızalanmasını ve üretim kaybını önleyebilirsiniz.

Yan sanayi ürünler genellikle teknik özelliklerinden ödün vererek birden fazla makineye uyacak şekilde tasarlanır. Ayrıca genellikle düşük kaliteli malzemelerden üretilir ve ömürleri daha kısadır. Orijinal yedek parçalar kullanarak kompresörünüzün verimliliğini ilk günkü gibi tutun.
Orijinal Yedek Parça
Haftanın her gün ve saati ulaşılabilir servis ekibimizle fabrikanızda basınçlı havanız hiç bitmez. Gerektiğinde ikame kompresör ve kurutucu tedariği ile üretiminizi hiç aksatmadan servis hizmeti alabilirsiniz.7/24 Servis
Servis hizmetimiz, özel eğitim almış teknisyenlerin uzmanlığı ile orijinal kompresör parçaların kalitesini bir araya getirmektedir. Uzman servis hizmetlerimiz ekipmanlarınızın olması gerektiği gibi çalışmasını sağlar, yatırımınızı korur.

Güvenilir Hizmet