Atlas Pnomatik

Mail: atlas@atlaspnomatik.com.tr

Tel: +90 312 395 39 90

Seyyar Hava Kompresörleri

Küçük Boy Seyyar Kompresörler 

 (7 bar – 2 /dk 5 /dk)
HardHat kanopi

Çekilebilir 8 serisi ünitelerimiz korozyona dayanıklı, sağlam ve güçlü HardHat PE kapakla birlikte gelir.

Hafif

8 serisi ünitelerin tümü 750 kg’ın altındadır. Böylece özel ehliyet olmadan normal bir binek aracın arkasında çekebilirsiniz.

Orta Boy Seyyar Kompresörler

(7-14 bar- 8/dk-22/dk)
Tüm inşaat işleriniz için orta büyüklükte kompresörler

Çok yönlü seri, basınçlı hava uygulamalarınızın büyük bir kısmı için uygun olan verimli, esnek, çekilebilir kompresör ürün serimizdir. Bu serideki her ünitede yüksek kullanım özelliğiyle düşük sahip olma maliyeti ve düşük yakıt tüketimi sunulur. Bu kompakt ve sağlam kompresörler gerçekten mobil ve çok yönlüdür.

Büyük Boy Seyyar Kompresörler

 (19,7 /dk-45,2 /dk)
Büyük Boy Seyyar Hava Kompresörleri
Atlas Copco büyük seyyar hava kompresörleri, orta basınçta yüksek hacimli hava ihtiyaçlarınızı karşılar. Booster üreticilerine göre bu ürünler, paha biçilmez kaynak hava kompresörleridir ve kiralama şirketleri için vazgeçilmez ürünler haline gelmiştir. Güvenilir Caterpillar dizel motorla çalışan büyük boyutlu kompresörler ağır delme işleri, taş ocağı işletmesi, sığ su sondajı, derin çukur açma ve geniş çaplı boru hattı temizleme gibi tüm zorlu uygulamalar için idealdir. Tüm modellerin en güncel egzoz emisyonu ve gürültü yönergelerinin kriterlerini karşılayan versiyonları bulunmaktadır.Büyük seyyar hava kompresörü serisi 19,7-45,2 m³/dak (695-1600 cfm) hava verimini sağlayan modellere sahiptir.

Utility Serisi Taşınabilir  Kompresörler 

(5-10,5 bar-2,1 m³/dk-5,4 m³/dk)

Küçük boyut

Bir utility kompresörün boyutu, kıyaslanabilir diğer ünitelerden en az %10 daha küçüktür. Utility kompresörlerin hepsi kamyona entegre edilebilir ya da bir köşeye koyulabilir. Tüm servis noktaları makinenin aynı tarafındadır ve kompresörü 3 seviye yükseğe istifleyebilirsiniz.

Kolay Servis

Sadelik, hız ve uzun servis aralıkları. Çevirerek takılan filtreler ve tek taraflı servis tasarımı sayesinde kompresörünüzün bakımını özel aletlere ihtiyaç duymadan, bir saatten kısa sürede yapabilirsiniz.

Daha İyi Üretim

Standart olarak daha fazla özellik. Rakipsiz verimlilik ve yakıt ekonomisi. -20°C ile +50°C arasındaki ortam sıcaklıklarına uygun tasarım ve korozyona dayanıklı kanopi.

Elektrikli Taşınabilir Seyyar Kompresörler

(5-14 bar-m³/dk – 31,2 m³/dk)

Seçim sizinse elektrik gücünü seçin

Çalışma sahanızda bir elektrik kaynağı var mı? Öyleyse en net seçenek, elektrikli seyyar hava kompresörüdür. E-Air elektrikli hava kompresörleri serisi, söz konusu verimlilik, çok yönlülük ve güvenilirlik olduğunda ezber bozuyor. Emisyon üretmeyen ve sessiz çalışan E-Air kompresörlerimiz, kapalı alanlar veya şehir içi uygulamalar için idealdir.
E-Air, sabit hızlı ve entegre sabit mıknatıslı motorlara sahip VSD modelleri olarak sunulur ve 5 ila 14 bar basınç ile 31,2 m³/dk değerine kadar akış sağlar.

E-Air VSD serisi

Değişken Hızlı Ünite kompresörler çok az yer kaplarken eşsiz bir verimlilik sunar. E-Air VSD kompresörlerin kalbinde sabit mıknatıslı motorlar bulunur. Bu elektrik motorları; kompakt, sessiz ve verimlidir. VSD kompresör, özellikle uygulamalarımızın çoğunun çalıştığı kısmi yüklerde %50’ye kadar bir verimlilik kazancı sağlar. Kendi işletme maliyetlerinizi hemen hesaplayın.

• İşletme maliyetlerinizde %50 tasarruf
• 2000 saat/2 yıllık önleyici bakım
• PACE (dijital basınç regülatörü) ile kullanıcı dostu kontrol ünitesi
• Sessiz çalışma [61 dB(A)’ya kadar]
• Düşük akım çalıştırma
• Küçük boyut
• Dış mekan kullanımı için sağlamlaştırılmış

XATS 900E  Elektrikli Taşınabilir Seyyar Kompresör

(10 bar 25 m³/dk)

Geleneksel dizel motorlu kompresörlerin yerine enerji verimli bir alternatif olan XATS 900E, kullanıcılara daha az çalışma maliyeti ve daha az bakım gereksinimi sunarken 25 m3/dk’ya (900 cfm) varan akış değeriyle 7 ila 10 bar (100 – 150 psi) basınçlı hava sağlar. Hazır bir güç kaynağı olan sahalar için uygun bir kompresör olan XATS 900E’nin herhangi bir temele ihtiyacı olmadığı için tüm yüzeylere kurulması kolaydır.E-Air, sabit hızlı ve entegre sabit mıknatıslı motorlara sahip VSD modelleri olarak sunulur ve 5 ila 14 bar basınç ile 31,2 m³/dk değerine kadar akış sağlar.

Ünite, benzer kompresörlerin çoğundan %50’ye kadar daha küçük ve %30’a kadar daha hafiftir. Hareket kolaylığı, daha yüksek güvenlik ve dökülme koruması gibi özellikleri destekleyen bir power-flex gövdeye sahiptir. Ayrıca, kompresörün korozyona dayanıklı kanopisi herhangi bir oda veya muhafazaya ihtiyaç duyulmadan tüm hava koşullarında kullanım için tasarlanmıştır.


Elektrikle çalışan ünitenin etrafı, 7 metrede 73 db(A) ses düzeyine sahip sessiz bir akustik kanopiyle kapatılmıştır. ISO9614-2 standartlarına uygun olan bu kanopi, üniteyi kentsel bölgelerde ve kapalı alanlarda kullanmak için uygun bir ürün yapar. Kompakt, hafif, taşıması kolay, olağanüstü derecede sağlam ve dayanıklı olan XATS 900E, kiralık ekipman filoları ve müşteri sahaları için muhteşem bir tercihtir.

KATALOGLAR