Atlas Pnomatik

Mail: atlas@atlaspnomatik.com.tr

Tel: +90 312 395 39 90

SF Scroll Tip Yağsız Kompresörler

 

SF ve SF + yağsız scroll hava kompresörleri serisi, Atlas Copco’nun engin deneyimini ve bilgisini sınıfının lideri bir pakette birleştirir. SF serisi standart bir kontrolör içerirken, SF + serisi en son teknolojiye sahip Elektronikon® kontrol modülüne sahiptir. Güvenilir ve kompakt olan bu cihazlar, kaliteden ödün vermeden yenilikçi teknolojiler ve üstün enerji verimliliği ile taleplerinize cevap verir.

Atlas Copco, altmış yılı aşkın süredir yağsız basınçlı hava teknolojisinde sektöre liderlik etmekte, engin deneyim ve sürekli teknolojik yeniliklerden yararlanmaktadır. Havanın en yüksek kalite kontrol standartlarına uygun olmasını sağlamak için ciddi sertifikasyon ve test prosedürleri yürütülür. ISO 8573-1 CLASS 0 (2010) sertifikasına sahip SF kompresörler %100 yağsız hava üretmektedir.

Talep ve ihtiyaçlarınıza göre farklı kapasitelere sahip tank üstü, zemine monte ve entegre kurutuculu / kurutucusuz versiyonları mevcuttur.

 

Sıkıştırma bölmesinde metalden metale temas olmadığından, yağla yağlamaya gerek yoktur. Bu nedenle, scroll sıkıştırma prensibi yüksek kaliteli, yağsız havayı garanti eder. Ayrıca scroll sıkıştırma elemanlarının düşük hızı, SF kompresörlerin son derece sessiz olmasını sağlar. Ses seviyeleri 53 dB (a) kadar düşüktür, bu da SF'yi hassas çalışma ortamınız için mükemmel bir seçim haline getirir.
Güvenilir Tasarım
Standart olarak IE3 yüksek verimli motorlarla donatılmış SF scroll kompresörler, esneklik ve enerji verimliliği gerektiren hassas uygulamalar için uygundur. Basit başlat / durdur kontrolü sayesinde yüksüz güç tüketimi ortadan kaldırılır. Gelişmiş scroll teknolojisi, en ideal serbest hava verimini garanti eder.


Kolay Kurulum ve Kullanım
SF scroll kompresörler basitlik ve güvenilirlik anlamına gelir. Kompresörün minimum sayıda hareketli parçası vardır ve sınırlı servis müdahaleleri ile uzun çalışma ömrü sağlar. Atlas Copco’nun SF scroll kompresörleri entegre tasarımlarıyla minimum yer kaplar ve servis kolaylığı sunar.
Ekonomik Bakım