Atlas Pnomatik

Mail: atlas@atlaspnomatik.com.tr

Tel: +90 312 395 39 90

Su Tahliye Pompaları

WEDA Serisi Elektrikli Dalgıç pompalar

Elektrikli dalgıç pompa serisi

WEDA pompaları serisi ve aksesuarları, diğer pek çok uygulamanın yanı sıra kiralama, inşaat ve madencilik sektöründeki çok sayıda su tahliye uygulamasında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. İhtiyacınız olan performans, güvenilirlik ve kullanım kolaylığını sağlarlar. WEDA pompalar dahili bir starter ve motor koruma sisteminin yanı sıra isteğe bağlı otomatik seviye kontrolüne sahiptir. Ayarlanabilir aşınmaya karşı dayanıklı lastik difüzörler ve sertleştirilmiş krom türbinler zorlu ortamlarda dayanıklılık sağlar.

Ürün Modelleri

WEDA 04, WEDA 04B, WEDA 04S, WEDA 08, WEDA 08S, WEDA 10, WEDA 30, WEDA 40, WEDA 50, WEDA 60, WEDA 60S, WEDA 70, WEDA 90, WEDA 100.

Bu dalgıç su tahliye pompaları serisinde yer alan tüm modeller mükemmel güç-ağırlık oranlarına sahiptir. Düşük ağırlıkları ve kompakt tasarımları sayesinde, pompalar kolayca taşınıp kullanılabilmektedir.
Gerçekten Taşınabilir
Olağanüstü bileşenlerin kullanıldığı ve sektördeki en iyi tasarıma sahip olan bu pompa profesyonellerin tercihidir.Profesyoneller için tasarlandı
Benzersiz sızdırmazlık sistemimiz sayesinde, sahada bakım çalışması gerçekleştirilebilmektedir.


Kolay Bakım

Motopomp Serisi  (ETP-LB-JB serileri)

ETP serisi

 ETP serisinde dört farklı model sunulmaktadır. Bu modellerin hepsi hafif, son derece taşınabilir ve kendinden emişli pompalardır. Benzinli üç model sunuyoruz. ETP 100D modeli için aynı zamanda dizel güç seçeneği de mevcuttur. Bu çok yönlü pompa serisi birçok uygulamada kullanılabilir ve acil durumlarda ve önceden planlanmamış olaylarda kullanım için idealdir.Taşınabilirlik ve güç arasında iyi bir denge sunan bu pompaları uygulama sahanıza kolayca taşıyabilirsiniz. Dayanıklılık ve yüksek performans özellikleri en zorlu ortamlarda bile performansı güvence altına almaktadır.

LB Serisi

Bu küçük taşınabilir pompalar zorlu uygulamalar için üretilmiştir ve çamurlu suların veya büyük katı parçacıklar içeren suların pompalanması işinde uzmandırlar. Son derece dayanıklı yapılarına rağmen, bu pompalar küçük pompa serimizden bekleyeceğiniz yüksek düzeyde taşınabilirlik özelliklerini korumaktadır.

– Bentonit ve sondaj işlemlerinden çıkan çamurun resirkülasyonu

– Çamurun temizlenmesi

– Atık suların veya lifli malzemeler içeren diğer sıvıların pompalanması

– Taş endüstrilerinde kesme veya bileme işlemlerinden çıkan suyun pompalanması

– Rögarların temizlenmesi

 
JB serisi

JB serisinde iki farklı model sunulmaktadır. Her ikisi de hafif, son derece taşınabilir, kendinden emişli ve benzinli pompalardır. JB modelleri; acil durum, genel inşaat ve endüstriyel su tahliye uygulamaları gibi birçok uygulama için idealdir.

Sahanızda veya kamyonunuzda hazır bulundurmanız gereken mükemmel pompalardır. İhtiyaç duyduğunuz zaman anında kullanıma ve çalışmaya hazır hale getirilebilecek şekilde tasarlanmışlardır.

PAS Serisi Dizel Pompalar

Maksimum Çok Yönlülük

Çok çeşitli uygulamalarda kullanıma uygun olan PAS serisinin ideal kullanım yeri, katı aşındırıcı maddelerin asılı halde bulunduğu suların taşınması ve kaldırılmasını içeren uygulamalardır. Bu uygulamalara inşaat ve maden alanı su tahliyesi, sel suları, akış yönünün değiştirilmesi ve belediye işlerini kapsayan uygulamalar da dahildir. Güç kaynağı bulunmayan alanlara hızlı su tahliye çözümleri sağlar. Kuru primer üniteler, çalıştırma maliyetlerini en aza indirerek işlerin öngörülen şekilde ve zamanında tamamlanmasını sağlayan yüksek performans ve verimlilik sunar. Pompanın üstün iş gücü, düşük güç tüketimiyle daha fazla akışa ve yüksek basınç dağıtımına olanak sunar.

PAS, pompanın yakıt ikmali yapmadan günlerce çalışmasını sağlayan kızak tipi yakıt deposuyla birlikte gelir.
Yakıt Verimli
Geniş gövde; dayanıklılık ile saha uygulamalarının gerektirdiği verimliliği bir araya getirir.


Sağlam Gövde
Gövdede yağ, soğutma suyu ve yakıt için %110 tamamen bağımsız bir temel bulunur.
Dökülme Engelleyici

VAR-WEL-BEN Serileri

Santrifüjlü Pompa Ürün Yelpazesi

Su tahliyesi ürün yelpazemiz, dünyanın dört bir yanında bulunan müşterilerimizle 140 yıllık çalışma
deneyimimizin sonucunda geliştirilmiş; sektör lideri pompa tasarımcısı ve üreticisi olan Varisco’nun satın alınmasıyla birlikte daha da büyümüştür.

Stratejimiz pompalarla mükemmel uyumludur. Önceliğimiz verimli ürünler sağlamaktır. Siz ve çevre için daha iyi ürünler geliştirmek için çalışıyoruz. İkinci olarak, ürünlerin çalışma noktanıza kolaylıkla götürülebilmesine önem veriyoruz. Bu nedenle Atlas Copco daha küçük ve hafif ürünler üreterek daha kolay taşınabilmeleri için büyük çaba gösteriyor.

Bu ürünler pazarın sadece gereksinimlerini karşılamakla kalmayıp ihtiyaç duyulandan daha fazla özelliklere de sahiptir.

Basit bakım için menteşeli kapak

Tüm bileşenlere kolay erişim; saha tabanlı servis prosedürleri için oluşturulmuştur

Yüksek kapasiteli diyafram pompa
Otomatik emiş için

Yağ haznesinde mekanik mil sızdırmazlığı
Mil sızdırmazlığına zarar vermeden kuru çalıştırabilme

Katı parçacık kontrolü
Tıkanma riski yok

Yüksek verimlilik sağlayan hidrolik uç
Düşük yakıt tüketimi garantisi

Elektrikli motor
Çoğu model için seçenek vardır

Uzun kanallar mı, yoksa boru hatları mı?
WEL aralığı pompalar çakma ucu uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.

Genel su tahliyesi uygulamaları
PAS pompa ürün yelpazesi inşaat, genel su tahliyesi ve acil durum uygulamaları gibi birçok sektöre uygun üst düzeyde çok yönlü bir ürün yelpazesidir.

Acil su tahliyesi çözümleri mi gerekiyor?
Size gereken tam da bu çok yönlü PAS pompa aralığı.

KATALOGLAR