Atlas Pnomatik

Mail: atlas@atlaspnomatik.com.tr

Tel: +90 312 395 39 90

Yağlı Pistonlu Kompresörler

İşletmenizin farklı ihtiyaçları için seçim yapabileceğiniz Atlas Copco yağlı pistonlu basınçlı hava kompresörleri. Dilerseniz hobi amaçlı ufak çaplı işlerinizde kullanabileceğiniz küçük ve sessiz taşınabilir seri; dilerseniz işletmenizin hava ihtiyacını karşılayacak büyük ve dayanıklı modelleri tercih edebilirsiniz.

Automan Serisi

AF Yüksek Kaliteli Alüminyum Pistonlu Kompresörler

AF serimizde bakım gerektirmeyen çalışma için tümleşik, aşırı yük koruması olan doğrudan tahrikli elektrik motoru bulunur.

AF alüminyum pistonlu kompresör ürün serimizdeki tüm modeller hareket kabiliyeti ve kullanım kolaylığını düşünülerek tasarlanmıştır.

Kompresör bloğu yüksek kaliteli birinci sınıf alüminyum alaşımdan yapılmış olup, bu sayede üstün ısı transferi kabiliyeti ve yüksek çekme mukavemeti sağlar.

 

 

AC Kayış Tahrikli Pistonlu Kompresörler

Uzun kullanım ömrü için tasarımlarında yavaş çalışan kompresör bloğu kullanılan AC kayış tahrikli dökme demir pistonlu kompresörler, son derece dayanıklıdır. Dayanıklı ve güvenilir basınçlı hava kaynağı sunarlar. İhtiyaçlarınıza yönelik temiz hava sağlamak için daha büyük modellerde son soğutucular ve otomotiv tipi kuru kâğıt hava filtreleri de sunuyoruz.

Kullanım kolaylığı için basınç regülatörü, basınç göstergeleri (depo basıncı ve regüle edilen çıkış basıncı) hızlı kaplinler.

İhtiyaçlarınız için tasarlandı; kullanmanız için optimize edildi. AC ürün serisi için ihtiyaçlarınıza göre optimize edilmiş çok çeşitli depolar sunuyoruz. Kompresörlerimizi dikey modeller için 27- 500 litre arasında, yatay modeller için 270 litreye kadar depolar ile temin edebilirsiniz.

LE / LT Yağlı Alüminyum Pistonlu Kompresörler

Özel endüstriyel uygulamalarınız için dayanıklı ve yüksek performanslı bir basınçlı hava çözümü mü arıyorsunuz? 

LE / LT yağlı alüminyum pistonlu kompresörler sizin için tasarlandı. Doğrudan motora bağlı olan kompresör bloğu, mükemmel soğuma özellikleri olan hafif malzemelerden üretilmiştir.

Sektördeki en düşük çalışma sıcaklıklarını ve düşük yağ taşıma özelliği sayesinde kaliteli hava sunarlar. Dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemelerle üretilen bu kompresörler, kaliteli performans ve uzun ürün ömrü sağlar.

LE / LT düşük işletme maliyetleri sunar. Parça ve servis noktalarına kolayca erişilebildiği için bakımları kolaydır.

Farklı hacimlere sahip tank üstü veya zemine monte seçenekleri yanı sıra entegre kurutuculu versiyonları da mevcuttur.

Tek kademeli sıkıştırma için yağlı LE serisi maksimum 10 bara kadar çalışma sağlarken, iki kademeli sıkıştırma yapan LT serisi ise 15,20 ve 30 bar olmak üzere farklı maksimum çalışma basıncına sahiptir.