Atlas Pnomatik

Mail: atlas@atlaspnomatik.com.tr

Tel: +90 312 395 39 90

Yağsız Kompresörler


YAĞSIZ KOMPRESÖRLER

Konu temiz, yağsız basınçlı hava olduğunda kaliteden ödün veremezsiniz. Geçmiş yıllarda Atlas Copco yağsız kompresör teknolojisine öncülük etti ve %100 yağsız, temiz hava sağlayan çok çeşitli kompresörler geliştirdi. ISO 8573-1 CLASS 0 sertifikasıyla standartları belirleyen, geniş deneyim ve sürekli teknolojik yeniliklerden yararlanan Atlas Copco, altmış yıldan uzun süredir yağsız basınçlı hava teknolojisinde sektör lideridir.

Gıda ve içecek işleme, kimyasal işlemler, ilaç ve elektronik parça üretimi gibi kritik uygulamalar için maksimum kalitede hava üretimine odaklanıyoruz. Atlas Copco, en güncel hava kalitesi endüstri standardı olan ISO 8573-1 CLASS 0’a (2010) uyumlu şekilde sertifika alan dünyanın ilk kompresör üreticisidir.

DAHA KALİTELİ HAVA


DAHA KALİTELİ HAVA

Yağsız hava kompresörlerimiz; çeşitli sayıda su enjeksiyonlu vidalı, pistonlu ve scroll tipi kompresörleri kapsamaktadır. Hava kalitesinin, özellikle son ürününüz ve üretim süreçlerinde çok önemli olan uygulamalarınız için geliştirilmiş yağsız basınçlı hava çözüm seçenekleri mevcuttur.

DAHA ÇOK SEÇENEK


DAHA ÇOK SEÇENEK

Son teknoloji su enjeksiyonlu vidalı yağsız kompresörlerin VSD teknolojisi sayesinde elektrik faturalarınız daha az gelsin. Ayrıca yağsız hava teknolojisi sizi pahalı filtre değişimlerinden korur, yağ kondensi şartlandırma maliyetlerini azaltır ve filtrelerdeki basınç kaybından kaynaklanan enerji kaybını azaltır.

DAHA KÂRLI

DAHA KÂRLI

Yağsız Pistonlu Kompresörler

SF Scroll Tip Yağsız Kompresörler

AQ Su Enjesiyonlu Yağsız Vidalı Kompresörler