Atlas Pnomatik

Mail: atlas@atlaspnomatik.com.tr

Tel: +90 312 395 39 90

Yağsız Pistonlu Kompresörler

İhtiyaçlarınıza göre farklı özellik ve kapasitelere sahip, %100 yağsız Atlas Copco pistonlu basınçlı hava kompresörleri. Kritik uygulamalarınızda uzun yıllara dayanan deneyimimizden yararlanın. Maksimum çalışma basınçları farklılık gösteren kompresörler arasından doğru yağsız kompresörü bulun.

 

 

LFx Kompakt Yağsız Pistonlu Kompresörler

LFx kompakt yağsız pistonlu kompresör serisi, güvenilir ve yağsız çözümler için düşük kapasiteli pistonlu kompresörler sunar. Düşük seviyede hava ihtiyaçlarınız için idealdir.

Atlas Copco LFx’in küçük ve kompakt tasarımı, maksimum kurulum esnekliği sağlar. LFx hem bağımsız kullanım hem de OEM ürününüz ile entegrasyon için uygundur.

Diş hekimliği ve laboratuvar kullanımları için özel tasarım versiyonu olan LFx Dental modeli ile özel kullanım alanları için kaliteli hava sağlar.

LFx’te standart olarak susturucu kapak bulunur. Gürültü seviyesi 62 dB(A) kadar düşüktür; böylece kullanım noktasının yakınına kurabilirsiniz.

Zemine monte ve tekerlekli tank üstü versiyonları mevcuttur.

 

 LF Endüstriyel Yağsız Alüminyum Pistonlu Kompresörler

Atlas Copco’nun yenilikçi yağsız alüminyum LF kompresörü, ekonomik bir şekilde mümkün olan en yüksek kaliteli havayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

LF kompresörler ISO 8573-1 CLASS 0 (2010) standardını karşılayan %100 saf ve temiz hava sağlar.

Kompresör, alüminyum gibi hafif malzemeler ile tasarlanan motora doğrudan bağlıdır ve mükemmel soğutma özellikleri sunar. Sınırlı alana sahip işletmeler için idealdir.

Sağlam tasarımı ve kaliteli malzemelerin optimum birlikteliği ile LF kompresör serisi, yüksek performans ve uzun kullanım ömrü sunar. Sektördeki en düşük çalışma sıcaklığına sahip modeldir

LZ Yüksek Kaliteli Yağsız Pistonlu Kompresörler

Piyasada bulunan en kapsamlı donanıma sahip pistonlu kompresörlerden biri olan LZ serisi yağsız pistonlu kompresör, tüm basınçlı hava ihtiyaçlarınızı karşılar.

Doğrudan tahrikli LZ’de tek rulmanlı motor ve yüke/boşa alma teknolojisi gibi enerji tüketimini etkileyici bir şekilde minimum değerlere düşüren çeşitli yenilikler bulunur.

LZ kompresörler ISO 8573-1 CLASS 0 (2010) standardını karşılayan %100 saf ve temiz hava sağlar.

Ses yalıtımlı kanopinin standart olarak sunulduğu bu modelde gürültü seviyesi minimuma indirilirken, kompresör üstüne yerleşik elektronik modül sayesinde gelişmiş kontrol ve izleme imkânı mevcuttur.

Kapasiteye göre zemine monte ve tank üstü modelleri bulunmaktadır. Entegre kurutuculu opsiyonu ile kuru ve temiz hava almanızı sağlar.